BESTplayer

BESTplayer 2.106

Darmowy odtwarzacz filmów

Zalety

  • Brak instalacji i konfiguracji
  • Wbudowane wyszukwianie i pobieranie napisów dialogowych
  • Integracja z filmową bazą danych IMDb

Wady

  • Brak!

Doskonały
9

BESTplayer to słynny polski odtwarzacz filmów. Jego główna zaleta to prostota. Mimo to, ten niewymagający instalacji program oferuje funkcje przewyższające konkurencyjne programy.

Główna funkcja BESTplayer'a to odtwarzanie filmów, jednak to nie wszystko. Nie wymagający żadnej instalacji ani konfiguracji program potrafi pobrać informacje o oglądanym filmie z bazy danych IMDb. Jednym kliknięciem możesz sprawdzić w jakich innych filmach grał aktor, którego właśnie oglądasz.

BESTplayer sam wyszukuje i pobiera odpowiednie napisy do filmu (nie tylko po polsku!). W razie problemów z synchronizacją tekstu z filmem w programie jest specjalny edytor napisów. Poprawione napisy możemy automatycznie wysłać na serwer, aby mogli z nich korzystać inni fani kina.

Odtwarzacz jest mały, bardzo prosty w obsłudze i pozwala na więcej niż jego konkurenci. Jeśli szukasz prostego, ale funkcjonalnego odtwarzacza, to BESTplayer jest stworzony dla Ciebie!

Dodana możliwość niewłączania Przybornika na Pełnym ekranie przemeblowane menu Napisy dodane skrót klawiszowy do przezroczystości napisów Ctrl+N poprawione automatyczne wyszukiwanie kolejnych odcinków i części filmów dodana opcja: pozwalaj na uruchamianiu kilku instancji BESTplayera jednocześnie poprawione skróty klawiszowe do skoku o jedną klatkę duże zmiany w sposobie automatycznej aktualizacji, obsługa UAC w Windows Vista, lepsze raportowanie

Zmiany

  • Dodana możliwość niewłączania Przybornika na Pełnym ekranie przemeblowane menu Napisy dodane skrót klawiszowy do przezroczystości napisów Ctrl+N poprawione automatyczne wyszukiwanie kolejnych odcinków i części filmów dodana opcja: pozwalaj na uruchamianiu kilku instancji BESTplayera jednocześnie poprawione skróty klawiszowe do skoku o jedną klatkę duże zmiany w sposobie automatycznej aktualizacji, obsługa UAC w Windows Vista, lepsze raportowanie
BESTplayer

Download

BESTplayer 2.106

Opinie użytkowników o BESTplayer

  • według Anonymous

    The BEST !.
    Kiedyś działało mi większość odtwarzaczy: SubEdit, All player. Były kiedyś moimi ulubionymi ale to d...   Więcej

Sponsorowany×
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation | Beverly Hills, 90210 | Pinterest