BLOCKADE 3D

BLOCKADE 3D

Darmowa gra dla fanów strzelanek

BLOCKADE 3D to darmowa gra w FPS, osadzona w kwadratowym świecie. Gracze zajmują miejsce w 32 innych grach, aby poznać świat gier i zaangażować się w szybką misję strzelecką, której ostatecznym celem jest bycie ostatnim człowiekiem stojącym.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe do grania
  • Łatwo się dostać

Wady

  • Raczej słaba grafika
  • Pobiera nieco powtarzalne

BLOCKADE 3D to darmowa gra w FPS, osadzona w kwadratowym świecie. Gracze zajmują miejsce w 32 innych grach, aby poznać świat gier i zaangażować się w szybką misję strzelecką, której ostatecznym celem jest bycie ostatnim człowiekiem stojącym.

Stwórz swój własny świat

Jedną z fajnych rzeczy w BLOCKADE 3D jest to, że mapy gry są stale dodawane, co oznacza, że ​​zawsze jest coś nowego do odkrycia. Gracze mają również możliwość stworzenia własnych map gry i przesłania ich innym członkom społeczności, aby mogli wyrazić opinię i się z nimi bawić. Istnieje wiele różnych rodzajów broni do wyboru, a gracze, którzy mają tyle szczęścia, aby znaleźć wielu przeciwników, na pewno dobrze się bawią, przynajmniej na jakiś czas.

Czas popsuć niektóre bloki

Chociaż całość BLOCKADE 3D jest ustawiona wokół bloków, to sprawia, że ​​grafika jest raczej gruba i ostatecznie wydaje się nieco podstawowa. Zaangażowanie się w bitwach między innymi mężczyznami z bloku może być zabawne, chociaż przez większość czasu gra jest zamieszkana, a gracze spędzają większość czasu po prostu wędrując po wielkim świecie gier i szukając czegoś do zrobienia. robi się nudny nawet po kilku minutach, chociaż tworzenie mapy może być dobrą rozrywką.

Opinie użytkowników o BLOCKADE 3D

Sponsorowany×
100% 675 W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka Courtney trafi na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek. Oba rywalizujące obozy będą starały się naprawić błąd, gdy tymczasem Courtney i Erika zaczną dostosowywać się do światów, których wcześniej nie znały. Co więcej, światy te wydadzą im się fascynujące, dziewczynki znajdą nowych przyjaciół i przeżyją przygody, na jakie nie miałyby wcześniej szans. Kiedy jednak zdadzą sobie sprawę, że festiwalowi, w którym rywalizują oba obozy, grozi zamknięcie, pokonają wszelkie trudności i różnice, by wspólnie walczyć o jedną sprawę. Odnajdą swoje własne głosy i udowodnią, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zaufasz marzeniom. Animacja, Muzyczny, Familijny Barbie: Rockowa księżniczka / Barbie in Rock 'N Royals 2015 dubbing Dodany: 357 Dni temu | 6Stück/Set Mini-Pille Folienstift Markierstift Kunststoff Textmarker Markierung | NBA - All Star Game Partido De Las Estrellas 2009.