Facebook

Facebook

Oficjalna aplikacja Facebooka na telefony Windows Phone

Facebook to darmowa aplikacja na telefony z systemem Windows Phone służąca do obsługi największego serwisu społecznościowego na świecie. Dzięki niej szybko i wygodnie sprawdzisz co takiego dzieje się na "fejsie".

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Piękna, wygodna i funkcjonalna aplikacja
  • Facebook w stylu WP7
  • Szybkie dzielenie się zdjeciami

Wady

  • Brak czatu
  • Nie możemy przeglądać Facebooka jako strona

Doskonały
9

Facebook to darmowa aplikacja na telefony z systemem Windows Phone służąca do obsługi największego serwisu społecznościowego na świecie. Dzięki niej szybko i wygodnie sprawdzisz co takiego dzieje się na "fejsie".

Mobilny Facebook zawsze z Tobą

Po zalogowaniu się do Facebook na Windows Phone zobaczymy nasz profil i listę z miejscami na Facebooku, do których możemy się udać: aktualności, zdjęcia, wiadomości, miejsca, wydarzenia, znajomi i ustawienia. Co ciekawe, będąc w 'aktualnościach', możemy przewinąć ekran w bok i wtedy pojawią się nam kolejno osobne strony z najnowszymi aktualnościami wideo, foto oraz linkami. Tak wygodnej opcji nie znajdziemy nawet korzystając z Facebooka na komputerze.

Facebook na Windows Phone pozwala oczywiście również na dodawanie statusów i zdjęć, pisanie komentarzy i dodawanie słynnego "Lubię to!" do linków i wpisów naszych znajomych oraz ulubionych stron.

Dostosowana stylistyka

Facebook na Windows Phone wprowadza Facebooka w piękną stylistykę interfejsu Windows Phone. Tak jak w telefonach z systemem Microsoftu, w wyglądzie aplikacji Facebooka dominują listy pisane dużą czcionką. Do dodatkowych stron i funkcjonalności możemy dostać się gestem "przesunięcia" ekranu w prawo lub lewo. Aplikacja zapewnia łatwy dostęp do większości funkcjonalności Facabooka do jakich mamy dostęp w wersji na komputer.

Skuteczne działanie

Facebook na Windows Phone wygląda bardzo dobrze. Wpasowuje się w stylistykę systemu mobilnego od Microsoftu. Przesuwane karty, duże czcionki, wyeksponowane zdjęcia. Aplikacja działa szybko i jest nader stabilna.

Lubisz społeczności? Warto spróbować!

W dobie ogromnej popularności Facebooka, aplikacja do jego obsługi jest jedną z pierwszych, jaką będziemy potrzebować, aby być w kontakcie z naszymi znajomymi i przyjaciółmi. Facebook na Windows Phone to bardzo dobrze przygotowany program, który powinien przypaść Ci do gustu.

Opinie użytkowników o Facebook

Sponsorowany×
ROMs and modifications | Olay Foaming Whip Body Wash Shea Butter 10.3Z | How the Customers Influence Business Strategy