Free Ringtones

Free Ringtones

Darmowe dzwonki na Windows Phone

Zalety

  • Ogromny wybór darmowych dzwonków
  • Dzwonki trwają 30 sekund
  • Możliwość odsłuchania przed pobraniem

Wady

  • Brak dzwonków SMS

Doskonały
9

Free Ringtones to prosta i darmowa aplikacja Windows Phone, dzięki której pobierzesz ciekawe dzwonki w swoim telefonie WP. Jeśli chcesz mieć oryginalny dzwonek i to zupełnie za darmo, to pobierz aplikację Free Ringtones.

Kupujemy nowy telefon Windows Phone, na przykład w telefonie Nokia Lumia i co się okazuje? Wszystkie dzwonki są takie same, tak samo nudne, takie same jak w tysiącach innych telefonów. Skąd mamy wiedzieć, że to właśnie nasza komórka dzwoni?

Aplikacja Free Ringtones na Windows Phone przychodzi nam z pomocą. Dostarcza nam ogromną kolekcję darmowych, różnorodnych dzwonków. Możemy wyszukiwać je po wykonawcy i tytule lub przejrzeć kategorie. Są wśród nich dzwonki rockowe, jazzowe, pop, a nawet gospel czy też dzwonki z popularnych na Windows Phone gier takich jak Angry Birds czy Plants vs Zombies.

Darmowe dzwonki na Windows Phone z aplikacji Free Ringtones trwają 30 sekund, czyli standardową ilość czasu. Aplikacja pozwala odsłuchać dzwonek przed jego pobraniem.

Jeśli lubisz mieć oryginalny dzwonek w swojej komórce, na przykład Nokia Lumia, to aplikacja Free Ringtones na pewno Ci się spodoba.

Najczęściej pobierane Dzwonki i dźwięki na windows-phone-7

Więcej
Free Ringtones

Download

Free Ringtones

Opinie użytkowników o Free Ringtones

Sponsorowany×
グリムエコーズ SQUARE ENIX Co.,Ltd. Pre-Registrants: 962 | Baixar XAPK | Turfmaster Gartenanhänger Geräteanhänger a. galvanisiertem Stahl Nutzlast 320 kg