GTA 5 Wallpaper

GTA 5 Wallpaper

Wszystko co wiemy o nowym GTA 5 to na razie jej tapeta

Zalety

  • Będzie GTA V!

Wady

  • Bardzo minimalistyczna tapeta

Niezły
6

GTA 5 Wallpaper to tapeta z najnowszej części serii gier Grand Theft Auto. Niestety, jedyne co na razie wiemy o GTA V to logo gry zamieszczone na tej tapecie.

GTA V to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów przez graczy z całego świata. Jej premiera będzie miała miejsce jednak dopiero w 2012 roku. Nie wiadomo dokładnie kiedy i co znajdziemy w grze. Plotki mówią o zastosowaniu technologii MotionScan znanej z gry L.A. Noire lub stworzeniu niesamowicie otwartego świata niczym w grze sandboksowej.

GTA 5 Wallpaper to tapeta zdecydowanie tylko dla największych fanów serii Grand Theft Auto. Widać na niej tylko logo GTA V i czarne tło. Tapeta dostępna jest w rozdzielczości HD 1900x1200 pikseli. Jeśli mimo odległego terminu premiery i tak już nie możesz doczekać się GTA V pobierz GTA 5 Wallpaper i uzbrój się w cierpliwość.

GTA 5 Wallpaper

Download

GTA 5 Wallpaper

Opinie użytkowników o GTA 5 Wallpaper

Sponsorowany×
Welcome 2 Karachi (2015) HDRip Full Hindi Movie Watch Online Watch Welcome 2 Karachi (2015) HDRip Full Hindi Movie & Download Free. Hindi Movie Welcome 2 Karachi (2015) HDRip Full Cast and Crew Details. Film Name :- Welcome 2 Karachi (2015) HDRip Film Directed By :- Ashish R. Mohan Film Written by -- Kushal Ved Bakshi, Vrajesh Hirjee Starring of the Film :- Arshad Warsi, Lauren Gottlieb, Jacky Bhagnani Genres -: Adventure, Comedy, Crime, Thriller, War Origin ... | slovacchia4 | Afro Samurai: Director`s Cut