Kyodai Mahjongg

Kyodai Mahjongg 2006 1.4.2

Doskonała wariacja Madżong z widokiem 3D

Zalety

 • Duża ilość gier
 • Grafika 3D
 • Wiele opcji dopasowania wyglądu

Wady

  Doskonały
  9

  Kyodai Mahjongg jest bardzo atrakcyjną graficznie odmianą tej chińskiej gry. Zadaniem gracza jest usuwanie par jednakowych kamieni ze skrajów planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia.

  Kyodai Mahjongg naprawdę wciąga. Madżong to gra, w której godzinami można przesuwać kamienne klocki i oczyszczać kolejne plansze. Atrakcyjności temu zajęciu w Kyodai Mahjongg dodaje efektowna grafika trójwymiarowa. Oczywiście tradycjonaliści mogą powrócić do standardowego widoku 2D. Gra doskonale nadaje się nawet na krótkie chwile relaksu, gdyż jedna rozgrywka nie trwa zwykle dłużej niż pięć minut. Lubiący rywalizację będą mogli odnotowywać swoje najlepsze czasy na tablicy rekordów.

  Twórcy Kyodai Mahjongg postawili na różnorodność swojej gry. Można wybierać z dużej ilości dostępnych plansz, a nawet zmieniać wygląd klocków. Jeśli komuś znudzi się likwidowanie kolejnych piramid z klocków, do dyspozycji ma także inne gry. Pod chińskimi, nic nie mówiącymi nazwami kryją się wariacje nieśmiertelnych Tetrisa, Reversi oraz innych gier tego typu. Sprawia to, że można sobie urozmaicić rozgrywkę i gra nie nudzi się tak szybko.

  Kyodai Mahjongg to bardzo interesująca propozycja dla miłośników komputerowych gier logicznych. Kilka rodzajów gier i duża ilość plansz sprawiają, że program się nie nudzi.

  Kyodai Mahjongg

  Download

  Kyodai Mahjongg 2006 1.4.2

  Opinie użytkowników o Kyodai Mahjongg

  Sponsorowany×
  The Informer | Saike Mata Shite mo | Nike sneakers heren