ObjectDock

ObjectDock 1.9.536

Życie może być łatwiejsze

Zalety

  • Bardzo duże możliwości konfiguracji
  • Integracja z systemem
  • Kalendarz wyświetlający aktualną datę

Wady

  • Niepełne polskie tłumaczenie

Bardzo dobry
8

ObjectDock to darmowy pasek nawigacyjny. Jest to rozwiązanie wzorowane na systemach Mac OS X i Linux.

ObjectDock tworzy w wybranym przez nas miejscu ekranu pasek skrótów, który zapewnia szybki i bardzo wygodny dostęp do wybranych programów i folderów. Elementy takie jak Mój komputer, czy Kosz są w pełni funkcjonalnymi odpowiednikami systemowych funkcji. Pasek zawiera także skrót do domyślnego programu pocztowego, a nawet prognozy pogody i wielu innych przydatnych gadżetów.

ObjectDock posiada bardzo duże możliwości konfiguracji. Można zmieniać jego wygląd, miejsce w którym się znajduje, przezroczystość oraz szereg innych parametrów. Program teoretycznie posiada polską wersję językową, lecz jest ona niepełna. Niektóre teksty nie są przetłumaczone.

Korzystanie z ObjectDock rzeczywiście ułatwia życie. Można w nim umieścić najczęściej używane programy i zaoszczędzić czas. Niektóre schematy graficzne są bardzo ładne, a szczególnie przypadł nam do gustu kalendarz wyświetlany w pasku.

ObjectDock to bardzo przydatny i w pełni konfigurowalny pasek skrótów. Pobierz go i przekonaj się, że rzeczywiście ułatwia korzystanie z komputera.

ObjectDock

Download

ObjectDock 1.9.536

Opinie użytkowników o ObjectDock

Sponsorowany×
Aventure | The Man from Macau 2 | Happy Endings