Opera Mini Next

Opera Mini Next 7.0

Zobacz nowości w Opera Mini na BlackBerry już dziś

Zalety

  • Szybki dostęp do najczęściej odwiedzanych stron
  • Szybszy dostęp do nowości w Opera Mini
  • Integracja z Facebookiem i Twitterem

Wady

  • Za mało nowości

Dobry
7

Opera Mini Next nie jest już wspierana przez producenta. W zamian możesz pobrać Operę Mini na BlackBerry.

Opera Mini Next to wersja rozwojowa (beta) norweskiej przeglądarki Opera Mini. Jeśli Twój terminal BlackBerry nie może doczekać się nowości z przyszłej wersji Opery, to pobierz Opera Mini Next już dziś.

Jakie nowości przynosi Opera Mini Next? Ekran szybkiego wybierania (Speed Dial) nie ma już limitu liczby miniatur. Opera Mini Next na BlackBerry wprowadza także integrację z serwisami społecznościowymi Facebook i Twitter. Na stronie głównej przeglądarki będziemy mogli zobaczyć aktualizacje statusów naszych znajomych w tych właśnie sieciach społecznościowych. Opera Mini Next uczy się również jakie strony odwiedzamy i co lubimy, a następnie na stronie głównej wyświetla więcej interesujących nas informacji takich jak wiadomości, pogoda, wyniki sportowe, czy informacje kulinarne.

Należy pamiętać, że Opera Mini Next na BlackBerry jest wersją beta. Przeglądarka może działać niestabilnie. Na szczęście instaluje się ona obok innych przeglądarek, nawet pełnej wersji Opery Mini, więc jeśli Next nas zawiedzie, to będziemy mogli skorzystać ze sprawdzonej wersji Opery Mini.

Opera Mini Next

Download

Opera Mini Next 7.0

Opinie użytkowników o Opera Mini Next

Sponsorowany×
Visioni dal mondo | unhackme full version free download | Game of Thrones, Staffel 6