Rainbow Folders

Rainbow Folders 2.05

Foldery Windows nie muszą być nudne!

Zalety

  • Unikalna funkcjonalność ułatwiająca pracę

Wady

  • Niezbyt ładny interfejs

Doskonały
9

Rainbow Folders to darmowy program pozwalający zmienić widok ikony wybranego folderu w systemach rodziny Windows.

Pokolorowane foldery są nie tylko ładniejsze, ale i bardziej użyteczne - używając Rainbow Folders możesz wyróżnić "teczki" z dokumentami, zdjęciami czy programami. Dzięki temu odróżnisz je na pierwszy rzut oka, bez potrzeby mozolnego wczytywania się w ich podpisy.

Kolory nadane przez Rainbow Folders twoim folderom są widoczne w każdym oknie Eksploratora. Dodatkowym ułatwieniem jest lista najczęściej używanych kolorów i integracja programu z powłoką systemu - można go wywołać z menu kontekstowego jednym kliknięciem myszką.

Rainbow Folders oferuje też dodatkowe funkcje - pozwala na dodanie opisu do folderu oraz na zabezpieczenie go przed usunięciem. Ten bardzo interesujący program jest dziełem polskiego programisty Piotra Chodzińskiego. Autor kolekcjonuje pocztówki, wiec program jest rozpowszechniany jako Postcardware. Wyślij mu pocztówkę ze swojego miasta, jeśli jesteś zadowolony z tego programu.

Jeśli często korzystasz z folderów w Eksploratorze Windows, aplikacja Rainbow Folders ułatwi ci życie i wprowadzi trochę koloru do Twojej pracy. Naprawdę warto pobrać ten unikalny program.

Rainbow Folders

Download

Rainbow Folders 2.05

Opinie użytkowników o Rainbow Folders

Sponsorowany×
The Detour S02 400p HDTVrip | The Leftovers 2014 7.9 | Cuidado de la salud