RealWorld Cursor Editor

RealWorld Cursor Editor 2009.1

Darmowy program dostosowywania pulpitu dla systemu Windows

RealWorld Cursor Editor to darmowy program Windows, który należy do kategorii oprogramowania do personalizacji pulpitu z podkategoriami Cursors (w szczególności Utilities) i został stworzony przez Rw-designer.

Zobacz pełny opis

Bardzo dobry
8

RealWorld Cursor Editor to darmowy program Windows, który należy do kategorii oprogramowania do personalizacji pulpitu z podkategoriami Cursors (w szczególności Utilities) i został stworzony przez Rw-designer.

Jest dostępny dla użytkowników z systemem operacyjnym Windows XP i wcześniejszych wersji i jest dostępny w języku angielskim. Jego aktualna wersja to 2009.1, a ostatnia aktualizacja wydana w dniu 2009-09-09.

Ponieważ program dołączył do naszej oferty oprogramowania i aplikacji w 2006 roku, osiągnął już 360 729 instalacji, aw zeszłym tygodniu zyskał 97 instalacji.

RealWorld Cursor Editor to program, który zajmuje mniej miejsca niż większość programów w kategorii oprogramowania do dostosowywania pulpitu. Jest to oprogramowanie bardzo intensywnie używane w wielu krajach, takich jak Indie, Indonezja i Stany Zjednoczone.

Więcej informacji o edytorze Cursor RealWorld

Narzędzie do rysowania wielokątów - narysuj wypełnione wielokąty. Przerywane linie i polilinie - konfiguruj długości myślników za pomocą myślników i spacji (--- - -). Wypełnienie gradientem i wzorem - użyj gradientów kierunkowych, promieniowych lub kątowych lub wybierz z predefiniowanych wzorów podczas wypełniania kształtów. Nowe i ulepszone filtry obrazu - filtry oparte na cieniach i splotach są teraz szybsze i bardziej przyjazne dla użytkownika. Animowane ustawienia formatu kursora - płynna zmiana rozmiaru lub przycinanie klatek. Animowane kursory z pasków obrazu - pomaga przy konwertowaniu plików CursorXP do normalnych kursorów. Importuj kursory Linuksa - uzyskaj dostęp do tysięcy kursorów dostępnych w formacie XCursor. Dostosuj aktualnie używane kursory - szybko zmieniaj kursor z głównego menu lub z dedykowanej strony. Ponów - ponawia dowolną liczbę cofniętych akcji. Lepsze filtry obrazu - szybsze i oferujące więcej opcji. Redesign edytora rastrowego - ulepszono narzędzia edycji, dodano gesty myszy. Moduł 3D - opcjonalny moduł do modelowania 3D i konwersji do obrazów i kursorów. Menadżer wtyczek - narzędzie do resetowania konfiguracji i włączania lub wyłączania zewnętrznych

Zmiany

 • Narzędzie do rysowania wielokątów - narysuj wypełnione wielokąty. Przerywane linie i polilinie - konfiguruj długości myślników za pomocą myślników i spacji (--- - -). Wypełnienie gradientem i wzorem - użyj gradientów kierunkowych, promieniowych lub kątowych lub wybierz z predefiniowanych wzorów podczas wypełniania kształtów. Nowe i ulepszone filtry obrazu - filtry oparte na cieniach i splotach są teraz szybsze i bardziej przyjazne dla użytkownika. Animowane ustawienia formatu kursora - płynna zmiana rozmiaru lub przycinanie klatek. Animowane kursory z pasków obrazu - pomaga przy konwertowaniu plików CursorXP do normalnych kursorów. Importuj kursory Linuksa - uzyskaj dostęp do tysięcy kursorów dostępnych w formacie XCursor. Dostosuj aktualnie używane kursory - szybko zmieniaj kursor z głównego menu lub z dedykowanej strony. Ponów - ponawia dowolną liczbę cofniętych akcji. Lepsze filtry obrazu - szybsze i oferujące więcej opcji. Redesign edytora rastrowego - ulepszono narzędzia edycji, dodano gesty myszy. Moduł 3D - opcjonalny moduł do modelowania 3D i konwersji do obrazów i kursorów. Menadżer wtyczek - narzędzie do resetowania konfiguracji i włączania lub wyłączania zewnętrznych
RealWorld Cursor Editor

Download

RealWorld Cursor Editor 2009.1

Opinie użytkowników o RealWorld Cursor Editor

 • według Anonymous

  Fajny program.
  Fajny program do tworzenia kursorów za darmo. Przyjemny w obsłudze
  Pros: Wygodny Darmowy Moż...   Więcej

 • według Anonymous

  Fajny program.
  Fajny program, którym łatwo się tworzy czcionki. Polecam dla wszystkich.
  Pros: Łatwe w obsłu...   Więcej

Sponsorowany×
└ Équipements professionnels | Hongkong | Amanecer rojo BluRay 1080p