SereneScreen Marine Aquarium

SereneScreen Marine Aquarium dla Windows

Ultra realistyczny wygaszacz ekranu akwarium

Dlaczego te akwaria są tak popularnymi wygaszaczami? Przypuszczam, że ma to coś wspólnego z tym, że twój ekran sprawia, że ​​idealnie nadaje się szkło do kolorowego świata egzotycznych ryb. Akwarium morskie SereneScreen jest jednym z najbardziej... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Mnóstwo różnych ryb
  • Wysoki poziom realizmu

Wady

  • Zużywa ponad przeciętny procesor
  • Po pewnym czasie robi się trochę nudny

Bardzo dobry
8

Dlaczego te akwaria są tak popularnymi wygaszaczami? Przypuszczam, że ma to coś wspólnego z tym, że twój ekran sprawia, że ​​idealnie nadaje się szkło do kolorowego świata egzotycznych ryb.

Akwarium morskie SereneScreen jest jednym z najbardziej realistycznych, jakie kiedykolwiek ujrzysz, wprowadzając na Twój komputer oszałamiający podwodny świat wirtualny. Wygaszacz ekranu jest pełen koralowych i egzotycznych ryb, z pęcherzykami powietrza i przypadkowymi ruchami rzucającymi się w powietrze, dodając realizmu. Jest również wyposażony w zegar ekranowy, który można włączać i wyłączać.

Ryby są modelowane w 3D dla uzyskania maksymalnego efektu, a wygaszacz ekranu można wyświetlać na wielu monitorach, a nawet na ekranach panoramicznych, aby uzyskać spektakularny spektakl. Występuje obfita ilość ryb, a twórca właśnie do nich dodał "Clearfin Lionfish" i "Achilles Tang", przyjmując całkowitą liczbę gatunków do 28. Jedyną niewielką wadą jest to, że ten wygaszacz ekranu jest trochę cięższy Twój procesor niż większość z powodu renderowania 3D.

Wizualnie robiące wrażenie akwarium morskie SereneScreen, możesz znudzić się obserwowaniem, jak pływają przez cały dzień.

Najczęściej pobierane Wygaszacze ekranu na windows

SereneScreen Marine Aquarium

Download

SereneScreen Marine Aquarium Time 2.6.475

Opinie użytkowników o SereneScreen Marine Aquarium

Sponsorowany×
Suite Francesa (Suite Française) 2016 | Shopping mall | The importance of othellos african qualities of aggression jealousy and physical attributes to the m