Skype dla Windows 10

Skype dla Windows 10 2.7

Pobierz Skype na komputer lub tablet z systemem Windows 8 / RT

Zalety

  • Czytelny i klarowny interfejs
  • Świetnie dostosowany do ekranów dotykowych
  • Dobra jakość przesyłanego obrazu video

Wady

  • Mało zaawansowanych opcji
  • Nie pozwala na grupowe videokonferencje

Bardzo dobry
8

Skype na Windows 8 to specjalna wersja programu Skype. Została ona przygotowana specjalnie dla systemu Windows 8, który charakteryzuje się nowym, "kafelkowym" interfejsem. Program zadziała zarówno na komputerach jak i tabletach z tym systemem. Poza zmianami w wyglądzie, Skype w tej wersji oferuje wszystkie dotychczasowe funkcje.

Skype na Windows 8 to prawdziwe centrum komunikacji. Jego podstawowa funkcja to przede wszystkim darmowe rozmowy przez internet (Voice over IP). Ale oprócz tego Skype oferuje wiele innych ciekawych narzędzi - między innymi darmowy komunikator, czat, rozmowy głosowe i rozmowy video, możliwość dzwonienia i odbierania rozmów z telefonii stacjonarnej i komórkowej na całym świecie. Jest też wiele gier i narzędzi do pracy grupowej na odległość. Oczywiście przez Skype można też pobierać i wysyłać pliki.

Specjalna technologia Skype pozwala na korzystanie z niego nawet w sieciach zabezpieczonych zaporami sieciowymi lub routerami stosującymi zmianę adresowania (NAT). Transmisja Skype jest szyfrowana silnymi algorytmami AES co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Korzystanie ze Skype jest bezpłatne, jednak pobierane są opłaty za rozmowy SkypeOut z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi.

Chyba nie trzeba dodatkowo zachęcać do pobrania Skype. To świetny program dla ludzi, którzy lubią rozmawiać. Kliknij przycisk Skype Download, pobierz Skype i korzystaj z doskonałej jakości rozmów i wielu użytecznych funkcji.

Skype dla Windows 10

Download

Skype dla Windows 10 2.7

Opinie użytkowników o Skype dla Windows 10

  • według Anonymous

    Jest prawie dobre, z powodu, że jest niedopracowany. .
    Jest mniej opcji niż w normalnym. Brak udostępniania ekra...   Więcej

Sponsorowany×
下载 APK | Skateboard or Die | └ Garden & Patio