Snapseed

Snapseed Desktop 1.2.1

Wyjątkowo prosty i szybki program do obróbki zdjęć

Zalety

  • Prostota i szybkość działania
  • Duża ilość użytecznych narzędzi i filtrów
  • Synchronizacja z Facebookiem
  • Możliwość wysłania gotowego zdjęcia mailem

Wady

  • Brak opcji zapisania edytowanych filtrów

Bardzo dobry
8

Snapseed to program do edycji zdjęć, który pozwala bardzo łatwo uzyskać ciekawe efekty. Przyda się, aby szybko przerobić fotografię, którą chcemy wrzucić na Facebook albo inny serwis społecznościowy. Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem gdy chcesz przerobić zdjęcie w atrakcyjny sposób, ale nie masz czasu na jego długotrwałą obróbkę w Adobe Photoshop.

Snapseed pozwala na edycję fotografii za pomocą narzędzi podstawowych oraz zaawansowanych. Dzięki pierwszym z nich zmienisz rozmiar, barwy i ostrość zdjęcia. Narzędzia zaawansowane pozwalają na bardziej kreatywną zabawę, dostarczając rozmaitych rodzajów filtrów. Pozwalają zamienić zdjęcie na czarno-białe, nadać kompozycji dramatyzmu czy też dodać efektowną ramkę. Co więcej, każdy z filtrów możesz edytować według własnego uznania.

Program działa bardzo szybko i umożliwia uzyskanie satysfakcjonujących efektów w kilka minut. Jeśli chcesz przerobić swoje fotografie, ale masz na to tylko chwilę, Snapseed to idealne rozwiązanie. Gotową fotografię możesz wysłać bezpośrednio na swoje konto Facebook lub mailem do znajomych.

Jeśli jesteś posiadaczem iPhona lub iPada, możesz też wypróbować Snapseed na te urządzenia.

Snapseed

Download

Snapseed Desktop 1.2.1

Opinie użytkowników o Snapseed

Sponsorowany×
Jóhannes Haukur Jóhannesson | Special:clock Cleaning Concentrate No 1/ Brass Cleaner 500Ml Plus Free Clock Oil | Avast Premier License File Till 2018 Cracked Version -[Patchlicense] torrent