Total Fitness

Total Fitness

Miej tors Apollo lub Afrodyty

Zalety

  • Prosty w obsłudze
  • Doskonałe kalkulatory
  • Możliwość dodawania własnych posiłków do bazy danych
  • Przejrzyste wykresy postępów

Wady

  • Błędy w funkcji układania kaloryczności diety

Doskonały
9

Czy twój brzuch zaczyna przypominać sflaczała oponkę? Jeśli chcesz wyglądać jak kulturysta lub supermodelka z pewnością przyda Ci się Total Fitness.

Prowadzenie dzienniczka treningów i diety jest koniecznością w drodze do zdrowo wyglądającej sylwetki. Niestety noszenie ze sobą zeszytu jest dość kłopotliwe. Total Fitness rezyduje w Twojej komórce i wiec masz pewność, ze zawsze będzie przy Tobie. Aplikacja Total Fitness pozwala na wybieranie spożywanych posiłków z wygodnej listy, wprowadzenie spersonalizowanego treningu, Twoich celów oraz śledzenie postępów w ich osiąganiu.

Do zalet Total Fitness zaliczyć należy bogactwo funkcji. Docenić należy w szczególności możliwość dodawania własnych posiłków do listy, kalkulator kalorii oraz BMI i niezwykle przejrzyste wykresy. Do gustu przypaść może także automatyczne układanie diety i kilka dostarczanych z programem programów treningowych.

Jedyna wada programu Total Fitness zawarta jest w opcji ustawiania celów. Program umożliwia ustawienie nierealistycznych założeń treningowych (np. utraty 70 kg w miesiąc), co powoduje ułożenie diety zakładającej bilans - 4000 kalorii dziennie. Total Fitness nie uwzględnia więc zarówno zdrowia stosującej go osoby, jak i np. spowolnienia metabolizmu w diecie niskokalorycznej.

Total Fitness to doskonały program dla osób związanych ze sportem. Jednak do układania diety specjalnie się nie nadaje.

Najczęściej pobierane Sporty na blackberry

Więcej
Total Fitness

Download

Total Fitness

Opinie użytkowników o Total Fitness

Sponsorowany×
Jackie Chan | Tu Cheez Lajawab - Raju Punjabi | Эссе, очерк, этюд, набросок 475