Windows Essentials

Windows Essentials 16.4.3503.0728

Niezbędnik programów dla Twojego Windowsa

Zalety

  • Duża paczka programów zupełnie za darmo
  • Każdy znajdzie coś dla siebie
  • Możliwość wyboru, które programy chcemy zainstalować

Wady

  • Nie działa na Windows XP i Vista
  • Niekonsekwencja w tłumaczeniu nazw

Bardzo dobry
8

Windows Essentials to zestaw darmowych programów, które uzupełniają standardowe aplikacje Windows. Po instalacji systemu brakuje Ci podstawowych aplikacji, wypróbuj Windows Essentials.

 

Zestaw aplikacji Windows Essentials zawiera:


- Messenger - jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. W Polsce z racji popularności GG mało przydatny.
- Photo Gallery (po polsku znana jako Galeria Fotografii) - nazwa mówi wszystko, to program do delikatnej obróbki zdjęć i prezentacji ich w ramach galerii. Aplikacja przeszła ogromne przeobrażenia od ostatniej wersji. Dostosowana jest teraz do nowego kafelkowego interfejsu Windows 8.
- SkyDrive - to dysk w chmurze od Microsoftu. Oferuje 7GB darmowej przestrzeni i synchronizację z folderem na dysku naszego komputera.
- Mail (po polsku zwany po prostu Poczta) - to kolejne wcielenie bardzo popularnego programu pocztowego Outlook Express.
- Writer - to uproszczona wersja MS Worda, sprawdzi się do zwykłego, codziennego użytku. Co ciekawe Writer umożliwia proste pisanie bloga, gdyż notkę stworzoną w programie można łatwo automatycznie opublikować na blogu pisanym na Bloggerze czy Wordpressie.
- Movie Maker - to całkiem rozbudowany program do edycji wideo. Nie tak rozbudowany jak profesjonalne narzędzia, ale też nie taki ubogi. Ot w sam raz do domu.
- Family Safety (po polsku to Bezpieczeństwo rodzinne) - to program do kontroli rodzicielskiej, czyli takiego skonfigurowania komputera, aby dziecko mogło z niego korzystać bezpiecznie.

 

 

Czy warto pobrać Windows Essentials?


To tego typu składanka, w której "każdy znajdzie coś dla siebie". Co ważne, nie trzeba instalować wszystkich programów z listy. Podczas instalacji możemy wybrać, które chcemy. Cały zestaw oferowany jest też za darmo. Nic nie szkodzi spróbować. Systemowi Windows brakuje w standardzie pewnych typów programów. Zestaw Windows Essentials wypełnia tę lukę.

 

Windows Essentials

Download

Windows Essentials 16.4.3503.0728

Opinie użytkowników o Windows Essentials

Sponsorowany×
Phim Lẻ 2011 | 12 Nights - 열두밤12 Nights | Buy 2 Get 20% OFF Today 3 Total 11,299